Author: c***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: pretty nice, long and hair is surprisingly soft for a shein wig
Color: Dark Brown
Price: 177kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 270 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2305045115511167 |
Author: c***o
Date:
Review: pretty nice, long and hair is surprisingly soft for a shein wig
Color: Dark Brown
Author: m***4
Date:
Review: Looks realistic. I got a lot of compliments.
Color: Brown
Author: j***6
Date:
Review: Really good
Color: Burgundy
Author: e***2
Date:
Review: very beautiful and cute
Color: Dusty Purple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.